Як стати популярним блогером?

Як стати популярним блоґером

Як стати популярним блогером? Це питання зараз цікавить багатьох людей. Успішність блогу утворюють та підтримують на високому рівні безліч різних факторів. Про них ми й поговоримо сьогодні.

Якщо придивитися уважніше, то можна чітко виділити спільні фішки усіх популярних блогів, які відрізняють їх від решти.

Автори всіх популярних блогів наголошують на своєму імені

Все, що написано у їхніх блогах, написано від їхнього імені. Вони не переказують інших, не роблять рерайти чужих статей та постів. Вони показують себе практиками, показують, як вирішували ту чи іншу проблему.

Загалом, для популярних блогів, насамперед, важливе ім’я автора. Це може бути псевдонім. Необов’язково ім’я та прізвище мають бути реальними. Особливо якщо ваше ім’я Вася Іванов, Коля Петров або Вова Сидоров. Тут псевдонім навіть краще.

Причина дуже проста. Як тільки ви починаєте набирати хоч якусь популярність, ваше ім’я почнуть вводити в рядок пошуку, і вже на першій сторінці у видачі мають бути посилання, що ведуть на вас та ваш блог! У крайньому випадку, на ваші облікові записи в соціальних мережах.

Особистість автора

Ще одна загальна фішка для популярних блогів – автор живий! Він відкриває своє особисте життя широкій публіці.

Так, безумовно, не всі моменти та інтимні подробиці. Це нікому не потрібно. Але основні – захоплення, цікаві моменти з особистого життя, найзахопливіші історії.

Ви також можете ділитися ними у ваших блогах.

Цікаві події з життя авторів популярних блогів також стають відомими їхнім читачам. Все це притягує, все це показує, що перед читачами жива людина, що ця людина не схиблена лише на блозі та його основній темі.

Контент популярного блогера унікальний (ексклюзив)

Йдеться мова не про ту унікальність, яку потрібно перевіряти перед публікацією постів в Інтернеті. Це унікальність для пошукових систем.

Копірайтер може написати декілька десятків статей із заголовком “Що таке інвестиційні монети?”, кожна з яких буде мати унікальність 100%. Для кожного клієнта стаття буде різна. І завжди з унікальністю 100%. Але чи є ці статті справді унікальними? Ні! Вони всі розповідають про те саме.

Мова про зовсім іншу унікальність. Більш правильне слово – ексклюзивність. Тобто, блогер дає такий контент, якого не отримаєш більше ніде. Він знаходить якісь незвичайні вирішення стандартних проблем. Він проганяє отриману інформацію через себе і видає вже особистий досвід, свої результати від впровадження фішок, які десь дізнався.

Загалом він видає те, про що ніде більше не говорять. Або ж подає інформацію так, як не робить більше ніхто інший.

Успішний блогер “чхає” на правила

Є безліч правил, яким рекомендують дотримуватися блогерів. Наприклад, короткі пости 2000-3000 символів, писати регулярно 2-3 рази на тиждень… І ще купа інших правил!

Але популярні блогери визнають лише два правила:

  • писати так, щоб це було цікаво;
  • писати так, щоб було легше читати.

Все. Жодних інших правил для популярних блогерів не існує. Більше того, вони самі їх вигадують, а потім цим правилам навчають вже своїх учнів, бо це спрацювало в них!

Видавати “забійний” контент

Ні, не класний, а саме “забійний”! Так, робити це завжди необов’язково. Завжди і не вийде. Але хоч раз на місяць треба видавати щось таке, від чого всі будуть у захваті.

Тобто бути першим, або серед перших, хто застосував якусь фішку, щось сам придумав, знайшов нестандартне рішення, яке принесло приголомшливі результати. Саме такий контент видає автор популярного блогу.

Свій погляд на те, що відбувається

У авторів популярних блогів свій погляд на те, що відбувається довкола. Часто він суперечить загальноприйнятому і не боїться висловлювати свою думку щодо цього. Так, з ним багато хто не погодиться. Так, його критикуватимуть. Але йому начхати на це. Він бере та озвучує свою позицію.

Мультиформатність та “движуха” в блозі

Зверніть увагу, що автори популярних блогів використовують не лише текст. Вони мають все. І аудіо, і відео, і інтерв’ю. Тільки текстом блог сьогодні витягнути складно. Хто б що не говорив, але привертає увагу саме відеоформат.

До того ж, відео – це додаткові канали розкрутки. Адже це не лише YouTube. Існує дуже багато відеохостингів.

Заключення

Це основні секрети популярних блогерів. Як бачите, вони ніяк не пов’язані з тим, що їхні автори працюють набагато більше над розкруткою. Вони чудово знають, що мало залучити відвідувача, його треба ще й утримати. А утримати відвідувача можна лише контентом. Відмінним, “забійним” контентом. Інших методів немає.

Звичайно, існує маса технічних фішок щодо утримання відвідувача. Але ні одна з них не спрацює, якщо ваш контент не зачепить відвідувача. Якщо йому дійсно сподобається контент вашого блогу, тільки тоді він підписуватиметься на ваші сторінки, групи, розсилки, рекомендуватиме ваш блог, посилатиметься на нього, ділитиметься в соціальних мережах, коментуватиме, зрештою.

Надіюся, що у вас тепер є відповідь, як стати популярним блогером і ці поради допоможуть вам у вашій діяльності. Можете присилати свою історію успіху мені через сторінку “Зв`язатися з автором” і я опублікую вашу історію у своєму блозі. Щасти Вам!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: