Що таке SMM?

Платформи соціальних медіа сьогодні є найпотужнішим засобом маркетингу, тому що соціальні мережі стали частиною нашого життя. Найбільше часу ми проводимо у FaceBook, Instagram, Telegram, TikTok. Сьогодні у соціальних мережах максимальна кількість користувачів, що відкриває дуже багато можливостей для просування різних товарів. Якщо ви ще не використовуєте SMM (маркетинг у соціальних мережах) для свого бізнесу, то ви втрачаєте ці можливості.

Що таке SMM (Social Media Marketing)?

Маркетинг у соціальних мережах (SMM) — це вид маркетингу, за допомогою якого людина використовує соціальні мережі для просування свого бренду, послуг чи продуктів.

Щоб займатися SMM, компанія створює бізнес-акаунт на різних платформах соціальних мереж, регулярно публікує там різний контент та публікації та розміщує платну рекламу, наприклад, в FaceBook чи Instagram, щоб швидко охопити свою аудиторію.

Ви можете рекламувати не лише бізнес і продукт, але якщо у вас є блог, веб-сайт або додаток, ви також можете рекламувати це в соціальних мережах. Це також підвищує авторитет вашого блогу.

Чому SMM (маркетинг у соціальних мережах) важливий?

У наш час маркетинг у соціальних мережах дуже важливий для будь-якої компанії чи бізнесу. Оскільки соціальні мережі стали настільки відомими, що майже кожна людина, яка має смартфон, ними користується.

Якщо говорити про весь світ, то соціальними мережами користуються близько 3,6 мільярда людей, а якщо говорити лише про Індію, то тут соціальними мережами користуються близько 400 мільйонів людей.

Ви коли-небудь помічали, що коли ви шукаєте навушники в Google, після того як ви починаєте використовувати Facebook, ви знову і знову бачитимете рекламу навушників в багатьох місцях, і це сила соціальних мереж. Соцмережі показують рекламні оголошення відповідно до інтересів людей. Якщо людям подобається, вони починають коментувати і ділитися вашим продуктом. Завдяки чому бренд чи продукт швидко стає відомим.

Знаючи подобається людям ваш продукт чи ні і на основі їх реакцій ви можете зробити свій продукт кращим.

Найбільшою перевагою SMM є те, що ви можете донести свій продукт або послугу до більшості людей за менший час і менші витрати.

Переваги маркетингу в соціальних мережах (SMM)

 1. Збільшення впізнаваності бренду
  Якщо ви хочете повідомити людям про свій бренд або продукт, тоді навряд чи знайдеться інше краще місце для вас, ніж соціальні мережі. За допомогою SMM-маркетингу в соціальних мережах ви можете зробити свій бренд відомим і безпосередньо взаємодіяти зі своєю цільовою аудиторією та розповідати їй про бізнес.
 1. Більше вхідного трафіку
  Найбільшою перевагою SMM-маркетингу в соціальних мережах є те, що звідси ви можете отримати хороший обсяг трафіку для свого веб-сайту чи блогу. Якщо одного разу підписник у ваших соціальних мережах стане дуже лояльним, ви зможете заробити набагато більше грошей, ніж без соціальних мереж. Сьогодні багато блогерів використовують SMM.
 1. Покращення рейтингу пошукової системи
  Для рейтингу в Google або будь-якій пошуковій системі найважливішим є те, наскільки якісною є залученість вашої публікації чи веб-сайту, а також це дуже важливо в рейтингу Google. Яку б публікацію ви не опублікували, скільки людей переходить на ваш сайт із цього сайту та скільки публікацій поширюється. Це значно впливає на ваш рейтинг.
 1. Вищі коефіцієнти конверсії
  Ще одна найбільша перевага соціальних мереж полягає в тому, що тут ви, швидше за все, матимете високу конверсію. Якщо у вас є продукт або послуга, ви отримаєте найбільшу користь від соціальних мереж. Тому що саме тут більшість людей залишаються активними. Конверсія показує як ваша аудиторія реагує на ваш контент чи рекламні оголошення. В залежності від того, що вам потрібно: лайки, перегляди чи продажі. Якщо ви хочете, щоб ваш продукт продавався, ваш продукт продаватиметься. Якщо ви хочете, щоб ваша публікація отримувала лайки, це теж станеться. Але для цього потрібно правильно рекламувати.
 1. Краща задоволеність клієнтів
  Коли лояльні клієнти бачать вашу продукцію в соціальних мережах, вони отримують задоволення, завантажують фотографії та відео, пов’язані з вашим продуктом, на веб-сайті соціальних мереж. Якщо ваш продукт хороший, то цінність вашого бренду зростає.
 1. Лояльність до бренду та авторитет
  Якщо ви хочете розвивати свій бізнес або бренд далі, то, перш за все, ви повинні завоювати авторитет і довіру людей до вашого бренду. Тому що сьогодні в Інтернеті багато шахрайства і люди не дуже швидко вірять новим брендам. Тому тільки ваша чесність додасть вашому бренду впевненості в умах людей і поступово ви підете далеко вперед.

Недоліки маркетингу в соціальних мережах (SMM)

 1. Низький ROI
  Ви не можете досягти успіху в SMM-маркетингу в соціальних мережах за одну ніч, це тривалий процес. Тут потрібно тривалий час проводити платні рекламні кампанії.
 1. Негативний відгук або заплямування торгової марки
  Якщо ви не надаєте клієнтам хороші послуги, вони можуть погано говорити про ваш бренд. Через що інші клієнти також можуть втратити довіру до вас.
 1. Вплив на конкурента
  Якщо ви використовуєте SMM для свого бренду, то в цьому випадку вам слід уникати своїх конкурентів. Оскільки один негативний пост або коментар ваших конкурентів може бути шкідливим для вашого бізнесу.

Заключення

У цій сьогоднішній статті ви дізналися, що таке маркетинг у соціальних мережах, чому він важливий, його переваги та недоліки. Якщо маєте якісь думки з приводу цієї теми, можете залишити коментар під цією публікацією.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: